Bizimle iletişim kur

Bazhou xinzhang tongkai furniture factory

Bazhou xinzhang tongkai mobilya fabrikası

  • Bazhou xinzhang tongkai furniture factory
  • Bazhou xinzhang tongkai furniture factory
  • Bazhou xinzhang tongkai furniture factory
  • Bazhou xinzhang tongkai furniture factory
Markalar No. Çalışanları
Yıllık satış Yıl kurulan
İhracat p.c < 10%
Giriş
Bazhou Tongkai Co, Ltd 2014 yılında kurulmuştur. Şirket Shengfang Mobilya Sanayi Bölgesi, Bazhou Şehir, Hebei Eyaleti, rahat ulaşım ile, Tianjin Limanı 80 kilometre uzaklıktadır. Hızlı teslimat hizmeti ile müşterilerine sunmak. Bizim mobilya üretim hattı kuruluşundan bu yana, biz fazla 20,000 metrekare atölye, 30 üretim hatları, 6 kalite kontrol hatları, 230 çalışanı, 30 teknik mühendis, onlar mobilya tasarım, üretim, kalite kontrol, satış ve ürün hizmeti . Bu alanda uzun yıllara dayanan deneyim bulunmaktadır. Ürünler mermer mobilya (yemek masası, yemek sandalyesi, sehpa, TV dolabı) içerir. Tüm ürünler SGS, IATF 1 6 9 4 9: 2 0 1 6 standardına uygundur. Biz ihracat geniş deneyime sahip ve biz kendi kalite kontrol sistemi ve satış sonrası servis ekibi. Şu anda, Amerika Birleşik Devletleri, İtalya, Fransa, Almanya, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Vietnam ve Hindistan gibi birçok ülkedeki müşterilerle güçlü bir işbirliği yaptık. Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz müşterilerimiz arasında yüksek bir üne sahiptir. Amacımız "zarif teknoloji, gelişmiş donanım, gelişmiş yönetim, mükemmel hizmet" ilkesine uymaktır. Müşterilere uygun fiyatlarla güvenilir kaliteli ürünler sunmak.

Geçmiş
Warning: preg_replace_callback(): Requires argument 2, 'cleanGoogleLink', to be a valid callback in /data/www/libs/myt/tran/google4vps.php on line 263 Bazhou Tongkai Co, Ltd 2014 yılında kurulmuştur. Şirket Shengfang Mobilya Sanayi Bölgesi, Bazhou Şehir, Hebei Eyaleti, rahat ulaşım ile, Tianjin Limanı 80 kilometre uzaklıktadır. Hızlı teslimat hizmeti ile müşterilerine sunmak. Mobilya üretim hattının kuruluşundan bu yana, atölyelerin 20.000 metrekareden fazla, 30 üretim hattı, 6 kalite kontrol hattı, 230 çalışanı, 30 teknik mühendis var.

Hizmet
Mobilya üretim hattı kuruluşundan bu yana, biz fazla 20,000 metrekare atölye, 30 üretim hatları, 6 kalite kontrol hatları, 230 çalışanı, 30 teknik mühendis, tüm ürünler SGS doğrultusunda, IATF 1 6 9 4 9: 2 0 1 6 standart. Biz ihracat geniş deneyime sahip ve biz kendi kalite kontrol sistemi ve satış sonrası servis ekibi. Şu anda, Amerika Birleşik Devletleri, İtalya, Fransa, Almanya, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Vietnam ve Hindistan'daki müşterilerle güçlü ortaklıklar kurduk. Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz müşterilerimiz arasında yüksek bir üne sahiptir. Amacımız "zarif teknoloji, gelişmiş donanım, gelişmiş yönetim ve mükemmel hizmet" ilkesine uymaktır. Müşterilere uygun fiyatlarla güvenilir kaliteli ürünler sunmak.

Ekibimiz
Şirketimizin hedefi basittir: müşteri standartlarına göre en yüksek kalitede ürünler üretmek ve sektör lideri müşteri hizmeti sunmak. Müşterilerimizin her birini kişisel olarak anlıyoruz ve başkalarının hedeflerine ulaşmasına yardımcı olmak için işimizin en değerli kısımlarını nasıl keşfedeceğimizi biliyoruz.